.

.

Dual Страни Сечење Тенок Фризури Нож, Косата Машина Чешел Сечење Ножици - Shaper Коса Жилет Со Чешел за Салон за Убавина Дома Фризерски Коса Тример Чешел (Зелени)

Dual Страни Сечење Тенок Фризури Нож, Косата Машина Чешел Сечење Ножици - Shaper Коса Жилет Со Чешел за Салон за Убавина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов и висок квалитет. 2 ПАРЧИЊА Екстра Ножеви издржлив дизајн и практични.Професионални фризура сечилото чешел, лесно за ракување.Скратете ја косата на професионален начин дома!.Тоа е лесно како четкање!Тример работи со нежни чешла акција за да се намали коса длабоко или светло.Пакет содржина : 1 x Коса Тример Чешел Внимание : Овој производ е остар и треба да се постапува со внимание.Да се чува далеку од бебиња и деца.

Особините

Купувачите избираат и