.

.

BWWNBY Tripod Мини Топката Главата, со 1/4 Завртка Топката Главата Tripod Монтирање на Камери, dslr фото, Monopod, Лизгачот, Tripod(Црвено)

BWWNBY Tripod Мини Топката Главата, со 1/4 Завртка Топката Главата Tripod Монтирање на Камери, dslr фото, Monopod, Лизгачот,

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум легура материјал, што го прави камерата платформа во голема мера се прошири.Тенок и лесен материјал, не се зголеми товарот на ранец.Примена : Погоден за повеќето 1/4 инчи завртка монтирање на камери.Силен Стисок : Силен стисок, вашиот телефон и камера може да биде безбедно е фиксна.Фиксен : Овој производ со силна фиксна сила и одлична оперативност.Големина на : висок околу 46 mm/1.8 инчен кол за 21 mm/0.83 инчен; Пакет : 1 компјутер * tripod глави.Опис : едноставен за инсталација : Преносни големина и лесно да се инсталира.Фиксен : Овој производ со силна фиксна сила и одлична оперативност.Материјал : Алуминиум легура материјал, што го прави камерата платформа во голема мера се прошири.Тенок и лесен материјал, не се зголеми товарот на ранец.Примена : Погоден за повеќето 1/4 инчи завртка монтирање на камери.Силен Стисок : Силен стисок, вашиот телефон и камера може да биде безбедно е фиксна.Спецификација : Материјал : алуминиум alloy Color : црна, red Size : висок околу 46 mm/1.8 inchdia за 21 mm/0.83 inchpackage : 1 компјутер * tripod heads Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Особините

Material:
aluminum alloy
Color:
black, red
Size:
high about 46 mm/1.8 inch
dia about 21 mm/0.83 inch :
package:
1 pc * tripod heads :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement. :

Купувачите избираат и