.

.

ALAZA Сончоглед Пеперутка Цвеќиња од Флорални Складирање Кошница Подарок Играчка Кошеви за Расадник на Голем Расклопна Перење Забавува со Рачка, 20x20x14 во

ALAZA Сончоглед Пеперутка Цвеќиња од Флорални Складирање Кошница Подарок Играчка Кошеви за Расадник на Голем Расклопна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.платно.Увезени.Издржлив материјал : платно & водоотпорен ЈП ткаенина (кошница), памук (рачка).Големи димензии : 20x20x14 во која совршен за фрли перници, ќебиња, Утешителот, Перница, облека, играчки и многу повеќе предмети.Трајност, се справува со дизајн.Свитлива, лесно да се движите и да го земе. Цврсти доволно да се застане право и водоотпорен како перење кошница.Светлината и водоотпорен карактеристики го прават тоа може да биде ставен во спални соби, детски соби, плакари, бањи, соби и други места, исто така, може да се користи и како украсни складирање кошница, или дури и во багажникот на автомобилот.Стотици и илјадници персоналните и реални модели се за вас за да изберете од.На пример, теми, како што се животни, цвеќиња, фестивали, годишни времиња, уметност, етнички групи, итн.Совет : за Рака мие.Не машина перат.Лесен и свитлива, лесно да се движите и да ги чува.Капацитетот е доволно голем да се одржи доволно предмети.Издржливи, водоотпорен и standable, па лесно можете да го користите во секое време.Богато и разновидно шема на процесот на селекција, може да се користи како подароци за разни празници како Ден на Мајката, Таткото Ден, birthday (Роденден), Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста и така натаму.

Особините

Купувачите избираат и