.

.

Круг Кат Заштитник Душеци за Бебе Игра Деца Миленици Безбедност Не се Лизга Душеци Јога Душеци 31.5 Инчен Дијаметар во Три Големини Свежо Цвеќе Лесна

Круг Кат Заштитник Душеци за Бебе Игра Деца Миленици Безбедност Не се Лизга Душеци Јога Душеци 31.5 Инчен Дијаметар во

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : имаме три големини се на располагање, 70/80/100cm, можете да изберете подот тастатурата на вашата големина според вашите потреби.Materal : Кристал велур, со висока густина простор еластична сунѓерот interlayer е мека на допир, и на пената е во ред.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат од притисок на стапките.Долниот слој на подот мат е направен од environmeatal точка plastieskid доказ, што е повеќе не се лизга и издржливи.Погоден За : Како секојдневна употреба, избегне контакт со ладна кат, бебето може да спие, и да пуштате, возрасните може да се exerciseat дома, тоа е идеален избор за дневна соба, игра соба, спална и соба декорација, тоа изгледа повеќе пронаоѓа.Лесен за Чистење : Можете да изберете да се мијат со рака или со машина, на површината на дамки се лесно да се чисти надвор, и тоа не пилула и да не избледи.Како Подарок : Тоа е добар избор како подарок за пријател¡s нова куќа за housewarming или за пријател со бебиња или домашни миленици.Здраво, Добар Ден!Ви благодариме за вашиот избор!Никој не сакал да тргнат на студената подот или седат во хард дневна соба, за да се види ТВ, вежбање, игра!Земете круг патосници во вашето омилено место, во предниот дел на чаир, пред кревет, пред троседот, се опуштите за време.Да, тоа мора да биде прекрасен ден!Specialization Shape : Round Size : 2.3 ft/2.6 ft/3.3 ft(70cm/80см/100cm)Тежина : 230g/280g/410g Material : Кристал Suede Features : Против Пролизгување, Трајни, Привремени, Жив, Удобен, Лесно да се Чисти, 100% Не-токсични и Дете Safe3-Слој Техника Донесе Одлични Bouncy The горниот слој е направен од кристал велур, средниот слој е сунѓерот interlayer, и еколошки пластични не се лизга на дното.Три-слој технологија носи добра еластичност, цврстина и без губење на косата.Силна Practicability Suitable за дома декор, бања, дневна соба, спална соба, каде што сакате, за миленичиња, деца и така натаму.создавање удобна починка, да се избегне директен контакт со ладна подови.Повеќе Uses It може да се користи како домашно милениче мат.Тоа може да се користи како кат мат за бебето дома, и да уживаат во добар родител-дете време со детето.Тоа може да се користи како јога мат, направи некои умерено вежбање дома.Тоа може да се користи како тоалет кат мат за да се спречи лизгање внатре, а земајќи бања.Миење и за Нега на Instructions Machine Перат или Рака Washable Wash Нежно во Ладна Water Lay Рамен да се Исуши Не Користите Bleach PS : Ако имате било какви прашања во врска со објектот, можете да дозволете ми да знам од страна на e-mail, и јас ќе ви одговори што е можно поскоро.

Особините

Купувачите избираат и