.

.

Камера за видео надзор Заградата 180 Степен Прилагодливи IP Безбедносната Камера Универзална Ѕид Рек Следи се Залагаме за Домашната Канцеларија

Камера за видео надзор Заградата 180 Степен Прилагодливи IP Безбедносната Камера Универзална Ѕид Рек Следи се Залагаме

DEN 463.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од премиум ABS, цврсти и издржливи.Се движат главата камерата има соодветен дупка во нут позиција, задник навртки, и заградата директно, се препорачува инсталација во рамките на 10 M. 180° прилагодливи безбедносен видео надзор IP камера ѕид заградата таванот застане е лесно да се инсталира и да ја наместите камерата позиција.Ова видео надзор камера застане е погодна за внатрешна, надворешна, ѕидот и таванот монтажа.Моден преносни мини заградата компактен дизајн, преносни инсталација.Опис : Направи на премиум ABS, цврсти и издржливи.Се движат главата камерата има соодветен дупка во нут позиција, задник навртки, и заградата директно, се препорачува инсталација во рамките на 10 M. 180° прилагодливи безбедносен видео надзор IP камера ѕид заградата таванот застане е лесно да се инсталира и да ја наместите камерата позиција.Ова видео надзор камера застане е погодна за внатрешна, надворешна, ѕидот и таванот монтажа.Моден преносни мини заградата компактен дизајн, преносни инсталација.Спецификации : Точка Име : системи за видео надзор Камера Заградата Боја : Бело/Black Големина : 11x8cm Материјал : ABS Категорија : Тресење машина посветен заградата Агол : Може да се прилагоди за 180 степени, пред и по ротација агол Завртка спирала : 7 Применливо : системи за видео надзор камера Количина : 1pc answer : ___________________________ Note : - Не може да биде 1-3 см грешка на големината за рачно мерење. -Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Особините

Купувачите избираат и