.

.

Ван Wezel 5835911 Маска, магла светлина

Ван Wezel 5835911 Маска, магла светлина

DEN 463.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Боја : Бела.Спарени член броеви : 5835912. Возилото Опрема : за возила со светла за магла.Овој дел се вклопува следниве модели : "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1.9 TDI (1988 - 1997) 81k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1.9 ТД (1988 - 1997) 55k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Салон 1.9 TDI (1988 - 1997) 81k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Салон 1.9 TDI (1988 - 1997) 66k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Варијанта 2 (1988 - 1997) 85k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Салон 1.9 ТД (1988 - 1997) 55k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Салон 2 (1988 - 1997) 85k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1.9 TDI (1988 - 1997) 66k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1.8 (1988 - 1997) 66k W "ФОЛКСВАГЕН" Passat Салон 1.8 (1988 - 1997) 66k WThis листа е пример за сите компатибилен автомобили за овој дел.Осигурете се дека овој производ ќе ви одговара на вашиот автомобил со користење на дел пронаоѓач погоре.Еквивалент Дел Броеви : "ФОЛКСВАГЕН" 3 A0941779; ЏОНС 9547077; HELLA 8 XU 006 945-031; HELLA 8 XU006945-031; MAGNETI MARELLI 714098199517; DIEDERICHS 2244067; ARGENTUM 4020131; ALKAR 3321112; TYC 12-5078-01-2; ВРЗИВНО 7255,635,1; AUGROS 1170329 C; AUGROS 54929526; KLOKKERHOLM 95380491; НИТУ 95389037; SCHLIECKMANN 50429131; PRASCO VW0514214; PRASCO VG0514214.

Особините

Купувачите избираат и