.

.

Bomget Еднорог Drawstring Ранец, Торба Лесен Спорт Салата String Sackpack За Јога Патување Отворено

Bomget Еднорог Drawstring Ранец, Торба Лесен Спорт Салата String Sackpack За Јога Патување Отворено

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дебела Полиестер Материјал : 100% Полиестер, Водоотпорен, Лесно Се Перат, Рециклираат И Издржливи.Прилагодливи & Удобност:Прилагодливи Drawstrings Може Да Се Вклопат И Децата И Тинејџерите.Ранец Дизајн Може Да Се Ослободи До Вашите Раце И Силни Дебели Ремени Спречува Од Копа Во Рамената И Да Помогне Да Се Намали Вашиот Рамо Товар.Нерешено Кабелот Затворачи : Ве Продавница Работи Брзо И Да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.Димензија:Мерки 15.7" L X 13.7" W. Една Од Главните Џеб, Без Дополнителни Џебови.Тоа Може Да Биде Укината И Стави Во Погодност Место.Повеќе Намени : Совршени За Фитнес, Јога, Пливање, Обука, Спорт, Плажа, Џогирање, Пешачење, Кампување, Пикник, Патување, Ден Патувања, Референци, Преку Ноќ Останува, Sackpacks Итн.Bomget е нова start-up бренд.Ние се фокусира на промоција на бренд вредност, па Bomget секогаш ќе обезбеди квалитетни производи и добра услуга на клиентите.Се надевам дека секој корисник ќе добие задоволни производ тука.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ MSGUIDE DRAWSTRING ТОРБА? *СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : На drawstring торба мерки околу 35 cm/ 13.7 инчи во должина и 40 cm/ 15.7 инчи во ширина, нормална големина и погоден за повеќето деца и возрасни. *ЛЕСНА : Супер светло и флексибилен материјал нема да додадете оптоварување на вашиот сметководствена како и други ранци. *ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ова drawstring торба има доволно простор за вашата фитнес опрема или дневни продукти. *ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Нашата drawstring кеси се унисекс и погодна за разни активности, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, спорт практики, преку ноќ останува, одмор, патување, јога, работи, шопинг. *100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% задоволни со нашиот производ, само нас контакт за целосна наплата или замена.".

Особините

Купувачите избираат и