.

.

GLORYSHOP Силикони Шампон Масажа Четка, Главата Scrubber за Првут Мека Главата Скалпот Грижа Четка за Жени Мажи Девојки, Розова

GLORYSHOP Силикони Шампон Масажа Четка, Главата Scrubber за Првут Мека Главата Скалпот Грижа Четка за Жени Мажи Девојки,

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шампон четка има единствен, еден-парче дизајн, ергономски и силиконски се справи со не е лесно да се зафат, што shampooing лекување.Скалпот massager се направени од храна одделение силиконски, кој го имитира цврстина на прсти, умерено мека и тврда, со 45 меки силиконски влакна, кои можат поефикасно чистење на вашата коса и скалп, контрола го намалува првутот.тоа може да се користи и за мокра и сува коса.Туш коса четка релаксира скалпот мускули за да се намали чешање и да се подобри циркулацијата на крвта.Можете исто така да користите скалпот четка за удобно масажа дома.На косата, скалпот massager е погодна за некоја група на луѓе, мажи, жени и деца, погоден за секој тип на коса и коса, вклучувајќи прав и кадрава коса влажно и суво, дебели и тенки.На силиконски шампон четка е мал во големина и лесно да се носат, и може да се користи дома, канцеларија и патување.Скалпот четка може да Се вклопи во прстите и, Свиленкаста и Мазна.Дизајнот на рака клип е удобно да се одржи, што shampooing задоволство.велат-збогум на бактерии.Достапни за возрасни, деца и домашни миленици.Шампон четка е лесно да се откажам.Ниска употреба на јаглерод заштита на животната средина и издржливи, добри топлина и ладно отпорност, температура опсег : -40 ~ 220 ℃.

Особините

Купувачите избираат и