.

.

Случај Компатибилен со Ореол Гром 58830/57720 mWh Пренослив Телефон Лаптоп, Полнач за во Автомобил Скок Стартер, Батеријата Банка Држачот за Скокач Кабли, AC Штекер, Адапте

Случај Компатибилен со Ореол Гром 58830/57720 mWh Пренослив Телефон Лаптоп, Полнач за во Автомобил Скок Стартер, Батеријата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патување Полначот Случај за Ореол : Пренослива батерија полнач носител е специјално дизајниран за ОРЕОЛ Гром 58830/ 57720 m Wh Пренослив Телефон Лаптоп, Полнач за во Автомобил Скок Стартер.Еластичен рака на надворешната енергија од батеријата банка кутија се задржи лаптоп моќ банка безбедно, така што нема да падне надвор или тресете околу во power pack торба. (За продажба е случај само, не вклучуваат го полначот и сите додатоци).Сметководствена Торбичка за Ореол Гром 58830 : Преносни полнач за телефон организатор со пространа zippered мрежа џеб има скокач кабли, AC ѕид адаптер за полнење, DC автомобил полнење кабел, USB на Микро USB кабел, оперативни инструкции и други преносни батеријата додатоци. 360-степен патент на чувар за ореол acdc гром 58830 им овозможува на горната површина да биде целосно отворен, лесно да се извади и да се стави во наизменична струја банка.Заштитна Тешко Патување Случај за Ореол Гром 57720 : Батерија за чување за ореол гром полначот со харди надворешната школка, добра отпорност на вода, шок отпор, нула отпор и прашина-доказ, давајќи му на вашиот пренослив лаптоп држачи за сеопфатна заштита, без разлика дали е дома или на пат, можете да го поставите вашиот моќ банка со штекерот повеќе слободно.Преносни Кампување Опрема Сад за Ореол Преносни Полначот : Автомобил батерија полнач скок стартер џеб со цврстата рака на рака, направи да се носат со една рака лесно.Може да се земе гром полначот колектор за кампување, планинарење, авион вози.Со придружник на 58830 батеријата скок стартер, вашето патување ќе биде повеќе погодно.Може да се стави преносни станица за полнење заштитник на вашето возило, во алатка соба, светли бои ќе ви овозможи најдете преносни мобилен телефонски апарат за складирање торба одеднаш.Прекрасен Подарок Центар Торба за Ореол Acocbolt 58830 : Ако вашите пријатели сака да патува и свој универзален лаптоп и полнач за телефон, јас верувам дека тој ќе биде среќен да имаат складирање кутија за ореол моќ станица како подарок.Ако вашите семејства секогаш се подготви ураганот материјали активно и ги поседуваат сите во еден автомобил итни комплет, јас верувам дека тие, исто така, треба патување на полначот на организаторот за ореол ac dc гром.Надворешни Димензии : 8*4.5*4inches.Дали секогаш имаат патување?.Дали би сакале да го носат на вашиот моќ банка за лаптоп со вас?.Дали сте во потрага за заштитни случај за ореол гром 58830/ 57720?.Нашите тежок случај за ореол болт ќе биде вашиот прв избор. 1.Совршено се вклопува за ОРЕОЛ Гром Преносни Автомобил Скок Стартер 58830/ 57720 MWH Автомобил Батеријата Скок Стартер. 2.Пространа zippered мрежа џеб за ореол батеријата прилози. 3.Еластична strapto задржете за ореол полначи во својата соба. 4.Рака на рака за да можете да носат вашата батерија банка лесно. 5.360 степен на автомобил скокач стартер кутија, лесно да се извади и да се стави во преносни полнач. 6.Суштинските елементи за секое домаќинство, особено за итни случаи. 7.Одличен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, роденден, годишнина, татковци ден, мајки ден.Пакетот Вклучува : . 1* Тежок Случај. 1* Од Рака На Рака. (Не содржи полнач и други додатоци.).

Особините

Купувачите избираат и