.

.

U-M 2X Коса Лифт Волумен Bumpits Стил Судрат До Вметнете Принцеза Сунѓерот PadHigh Цена Перформанси

U-M 2X Коса Лифт Волумен Bumpits Стил Судрат До Вметнете Принцеза Сунѓерот PadHigh Цена Перформанси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина(Поголемите Еден) : Околу 9,5 * 7cm; на помали еден : Околу 8 * 6cm.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Материјал : Сунѓер.Пакетот вклучува : 2 Buc (1 Мала помалите еден : Околу 8 * 6cm Package вклучува : 2 Buc (1 Мала & 1 Голема)Пакет Including1.

Особините

Купувачите избираат и