.

.

Голема Коса Ноктот Клипови 4 Инчен Nonslip Големи Ноктот Клип за Жени и Девојки Тенка Коса, Силна Одржи на Косата Клипови за Густа Коса

Голема Коса Ноктот Клипови 4 Инчен Nonslip Големи Ноктот Клип за Жени и Девојки Тенка Коса, Силна Одржи на Косата Клипови

DEN 90.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Материјал : Направен од висок квалитет на пастелни пластични акрилик материјал и безбедно метал пролет.Најголемите карактеристики на овие џамбо коса канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Големите канџи не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Широка Примена : На голема банана канџи се совршени за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, погоден за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените да се задржи коса уредно кога во тоалет (туш), дом, бербер, кујнски и други места.Една Големина Одговара на Сите : Ова големо губење на ноктот клипови совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за тенка коса да густа коса.Висок Квалитет : Нашата голема коса клипови се обвиткани со двоен слој за пакет заштита за да бидете сигурни дека ноктот клипови " безбедност за време на породувањето.Ние сме убедени дека нашите големи вилица клипови ќе биде вашиот најдобар избор.Одличен Подарок : Ова коса клипови има добар-потрага appearence и тоа е лесна за употреба и удобно.Исто така многу погодни како подарок за вашето семејство, пријатели и колеги.Опис : ◆Нашата коса ноктот ја прави вашата коса убава и стабилна, лесно е да се носи и е симната.DIY вашата фризура за една партија или на секојдневниот живот.Чувајте ја вашата коса уредни и чисти, направи што повеќе шармантен!◆Embellishes Вашиот Живот◆Овие домот на косата клипови обезбеди шармантна се погледне на вас, костим за девојки и жени, добар избор за партиите, церемонии, годишнина, роденден, свадба, и секојдневно носат, исто така подарок идеја за вашето семејство, пријатели,◆Домот косата украс◆Овие убава коса клипови се добра декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантна и елегантен, совршено се совпаѓа со различни стилови на облека, да ви помогне да стане фокус во секој момент.◆Неговата површина е светла и деликатна, не е лесно да се деформира, здрава и кожа-пријателски, ќе изгледа новиот дури и по носењето за долго време.И тие се компактен и пренослив, кој ви овозможува да го однесе насекаде.SPECIFICATIONSMATERIAL : Acrylic Size : 11x4.7x5cm PACKAGE CONTENTS4 × коса клип.

Особините

Купувачите избираат и