.

.

Компатибилен со 15-20 F150 Килибар Последователни LED Трепка Rearview Огледало Страна Пак Сигнал Дење Работи Светлина светилки drl (LR, Темен Чад Леќа)

Компатибилен со 15-20 F150 Килибар Последователни LED Трепка Rearview Огледало Страна Пак Сигнал Дење Работи Светлина светилки

DEN 837.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : Еден пар на ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светло (Лево и Десно).Референтен Дел Број : FL3 Z-13 B375-АА / FL3 Z-13 B374-АА / FL3 Z13 B375 AA / FL3 Z13 B374 AA.Компатибилен со (xiii генерација) 2015-2020 Ford F150 за модели со страничниот ретровизор пак сигнал само.Направени од 60 парчиња премиум квалитет Килибар ДОВЕДЕ в.Помала потрошувачка на енергија.Заштеда на енергија.

Особините

Купувачите избираат и