.

.

WDF 60PCS Јасно Пластични Плочи-Јасно Плоштадот Расположливиот Плочи-7inch Пластични Мезе Плочи-Премија Јасно Десерт/Салата Плочи за Свадба &Партии

WDF 60PCS Јасно Пластични Плочи-Јасно Плоштадот Расположливиот Плочи-7inch Пластични Мезе Плочи-Премија Јасно Десерт/Салата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТРАЈНОСТ - изработена од јасно пластика плочи и издржлив материјал, вие не мора да се грижите дека храната да се стави на тоа ќе се наведнуваат на плочи поради својата тежина или температура.Сите наши пластични мезе плочи се направени од храна одделение материјали, кои се безбедни и не-токсични, и може да обезбеди сигурност за вас и за вашите гости.УБАВА И МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - квадрат пластични плочи се убави и напредни во форма, и транспарентен материјал може да се покаже богата деликатеси во партијата повеќе вешто.По партијата,можете да се исчисти јасно расположливиот плочи и повторна употреба или да ги фрли далеку благодатно, која ќе ви донесе најмногу удобно искуство по разумна цена.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ АКТИВНОСТИ -Совршени за вашата свадба,роденден, традиционален фестивал,семеен собир,пикник.Ако ви требаат јасни десерт плочи, тоа дефинитивно ќе дојде во рака.И тоа е полесно и поудобно да се земе од пластични плочи.НАПОР CLEANUP -Можете да зачувате исчисти време со фрлање далеку овие еднократна употреба пластични плочи по вашата партија, или повторна употреба нив од страна на рака мие Овие пластични плоштадот плочи се совршено решение за домот, сепак, погодно за јадење во кое било место!.СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - ве Молиме контактирајте со нас како е можно поскоро за било какви проблеми со квалитетот на пластични плочи, Ние ќе ви одговори со 18 деловни часа.Ако примите оштетени или погрешно производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Добредојдовте на WDF продавница.Дали сте уморни од кревка dinnerware поставите?.Се уште се во потрага по прибор за пикник?.Се уште се загрижени за давање подароци ?.Сега,ве Молиме изберете нашите производи да ги реши сите ваши проблеми!!!.

Особините

Купувачите избираат и