.

.

Татнежот Диносаурус Девојка во Облик Ви Благодариме Картички - Дино Мите Бебе Туш или Роденден Ви Благодариме Забелешка Картички со Коверти - Сет на 12

Татнежот Диносаурус Девојка во Облик Ви Благодариме Картички - Дино Мите Бебе Туш или Роденден Ви Благодариме Забелешка

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Облик Ви Благодариме Картички Поставување ВКЛУЧУВА 12 Татнежот Диносаурус Девојка бебе туш или роденден ви благодариме картички и 12 премиум бела пликови.Татнежот Диносаурус Девојка Облик Ви Благодариме Картички се совршен крај на секој случај.Дино-мите партија ви благодариме забелешка картички ГОЛЕМИНА од 7 инчи од 5 инчи.Вклучени коверти мерка за да ги собере 5 инчи од 7 инчи картички.На задната страна на секоја Татнежот Диносаурус Девојка бебе туш или роденден ви благодариме има простор да се напише лична порака на благодарност.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА ВИ БЛАГОДАРИМЕ КАРТИЧКИ : Татнежот Диносаурус Девојка партија ви благодариме картички се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се посебно проверени, а потоа внимателно спакуван со нашите ексклузивни squiggle размавта коверти, што го прави ова Татнежот Диносаурус Девојка стационарни поставите мора да се има за која било бебе туш или роденден.НАПРАВЕНИ ВО САД : Татнежот Диносаурус Девојка Партија Ви Благодариме Картички се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се произведени во Америка.Ви благодарам на вашите гости за славејќи со испраќање Татнежот Диносаурус Девојка ви благодариме картички.Секој Татнежот Диносаурус Девојка облик ви благодариме забелешка картички се отпечатен двострано на здрав карта на акции хартија.Овие забава ви благодариме картички функција нашите Татнежот Диносаурус Девојка тема и има многу простор да се напише посебна нота на благодарност.Секој сет на 12 облик ви благодариме забелешка картички вклучува 12 бела коверти, што го прави лесно да се испрати посебен ви се заблагодарам по пошта.

Особините

Купувачите избираат и