.

.

LoveinDIY Преносни Гем Gemstones Екранот Кутија за Чување за Прстени Накит Организатор

LoveinDIY Преносни Гем Gemstones Екранот Кутија за Чување за Прстени Накит Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Јасно врвот, можете да видите на прикажани елементи јасно.Скапоцен Камен Кутија Големина : 5.5х5.5x3cm/2.2x2.2x1.2 инчи.Реверзибилна Црна или Бела Дното Insert (внеси).Вклучени Бела Мека Подлога Вметнување.Направен од висок квалитет на СТП кожа, издржливи и долготрајни употреба.Опис : - Направен од висок квалитет на СТП кожа, издржливи и долготрајни употреба. - Скапоцен Камен Кутија Големина : 5.5х5.5x3cm/2.2x2.2x1.2 инчен - Јасно врвот, можете да видите на прикажани елементи јасно да се вклучи Бела Мека Подлога Вметнување - Реверзибилна Црна или Бела Дното Insert - Совршени за Монети, Накит, Лежиште, Камења, Камења, или да се Вреднува Колекција Items Package Вклучува : 1 Парче Дијамант Екранот Box Note : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Надеж за вашиот вид разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.

Особините

Купувачите избираат и