.

.

Liftall 38EEX8 Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото 3/8 x 8', 6 x 19 Домашни

Liftall 38EEX8 Челичното Јаже Прашка, Окото и Окото 3/8 x 8', 6 x 19 Домашни

DEN 955.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 x 19, EIP, IWRC за добра отпорност на триење и вредност.Механички swaged, Фламанскиот око splice обезбедува резерва сила треба да ракавот станат оштетени.Tuff-Ознака покажува OSHA бара оценет капацитети за подобрување на безбедноста.Челичното јадро за сила и го скрши отпорот.Изградба/Индустриски одделение 6 x 19 IWRC челичното јаже slings направени од домашните челичното јаже.Фламанскиот око splice за безбедно прекинување.TUFF-ОЗНАКА идентификува големина и капацитет.

Особините

Купувачите избираат и