.

.

10 Компјутери Мала Дрвена Чекан Природни Тврдо Дрвени Crad Mallet 5.9 x 1.65 x0.65 инчи за Чоколадо Breakable Срца Нут

10 Компјутери Мала Дрвена Чекан Природни Тврдо Дрвени Crad Mallet 5.9 x 1.65 x0.65 инчи за Чоколадо Breakable Срца Нут

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Високо-Квалитетни 】 : Оваа мала дрвена mallet е направен од високо-квалитет дрво, силни и издржливи, тоа може да се спарени со срцето smashable торта совршено. 【Соодветна Големина】 : Секоја мини дрвен чекан е 5.9x1.37x0.78 инчи/ 15x3.5x2 cm, тоа е мал во големина, убава на изглед и лесно да се користат и носат. 【Пакет】 : Сет вклучува 10 дрво mallets, што е доволно за да се задоволат дневните потреби. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】 : симпатична солидна mallets не се погодни само за чоколадо пресече колачи и јатчесто овошје, но, исто така, може да се примени како децата градење на блок чекан, amily вечери, морски плодови страни. 【Лесно да се Чисти】 : Овие дрвени рак mallets се лесни за чистење, само рака мие со сапун и топла вода по употреба.Можете да ги користите дрвени mallet лесно да се отвори чоколадо пресече колачи , јатчесто овошје и морски плодови и лесно да уживате во вкусна храна, покрај тоа,дрвени mallet е исто така многу погодни за деца градење на блок чекан,играчка чекан.Симпатична солидна mallets не се погодни само за семејни вечери, морски плодови партии, големи рак партии, семејството бисквит печење партии и така натаму, но, исто така, може да се примени како деца градење на блок чекан, играчка чекан.Тоа исто така може да се користи како родител-дете интерактивни играчка.Можете да го користите да се игра со вашите деца.

Особините

Купувачите избираат и