.

.

3dRose Балони со Виолетова Банер Среќен 93rd Роденден-Спортски Шише за Вода, 21oz , различно обоени

3dRose Балони со Виолетова Банер Среќен 93rd Роденден-Спортски Шише за Вода, 21oz , различно обоени

DEN 145.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz;2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип, исто така, вклучени; Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површина; Одговара на повеќето првенство носители; Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.

Особините

Купувачите избираат и