.

.

ADK Packworks BNP10 Packbasket Neoprene Шише Носителот

ADK Packworks BNP10 Packbasket Neoprene Шише Носителот

DEN 118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Neoprene.Увезени.Изработени од изолациони neoprene.Се протега да се вклопи во повеќето шишиња. 14" l x 5" широк кога рамен.Чувајте ги вашите шишиња со вода во право, каде ги сакате со ADK Packworks шише држачот.изработени од изолациони neoprene, шише носителот слајдови во текот на рамка на вашиот пакет кошница да се заклучи на своето место.Ќе одговара на повеќето шишиња со вода, thermoses и виното во шишиња.Системот вклучува шише носителот додаток само, Пак кошница не се вклучени.

Особините

Купувачите избираат и