.

.

За Chevy HHR Страна Маркер Светлина Собранието 2006 07 08 09 10 2011 Пар за Возачот и Совозачот Страна w/Светилки CAPA Уверение За GM2550193

За Chevy HHR Страна Маркер Светлина Собранието 2006 07 08 09 10 2011 Пар за Возачот и Совозачот Страна w/Светилки CAPA

DEN 546.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Точно одговара на ОЕМ# : 15875482 и 15875483 и Partslink# : GM2550193 и GM2551192. CAPA Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Купи како еден Пар за да се Обезбеди Соодветен Изглед и Оптимална Безбедност.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Chevy Камион Hhr 2006 Compatible Со Chevy Камион Hhr 2007 Compatible Со Chevy Камион Hhr 2008 Compatible Со Chevy Камион Hhr 2009 Compatible Со Chevy Камион Hhr 2010 Compatible Со Chevy Камион Hhr 2011 Premium Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Capa Сертификација (Златен Стандард) : На Capa Квалитет на Печат се Појавува Само На Замена на Делови Кои ги Исполнуваат Или Надминуваат Capa Standards The Capa Печат Потврдува Дека Тоа Е Квалитетот Дел И Обезбедува Позитивен Доказ Дека Дел Ќе Одговара, Се изврши, Трае И да Биде Како Безбедно Како Дел Го Заменува - Не Прифаќаме Замени!Гаранции И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Особините

Купувачите избираат и