.

.

ZHXD 2022-2023 Неделни и Месечни Академски Излет Управување со Време Лична Агенда Организатор (Боја : Јануари 2022 - Декември 2023)

ZHXD 2022-2023 Неделни и Месечни Академски Излет Управување со Време Лична Агенда Организатор (Боја : Јануари 2022 - Декември

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Маска Материјал : водоотпорен ПВЦ.Хартија : оценка дрво-слободниот труд.Книгата големина : околу 28 x22.5 x 1 cm.Не-Крварење и Мазна дебела хартија за снимање ( Професионална хартија за излет ).Разумен javascript за да ви помогне да orgnize вашите планови и зачувај вашето време.Тип : Организатор/Planner Cover Материјал : PVCModel Број : лаптоп/organizer Inner Страници : 120 Sheets Style : Излет/diary Color : Black Size : 9*11 Cover Материјал : Силна Водоотпорен ПВЦ Cover Applicable Луѓе : Студентот Работник Owner Operation Место : Училиште за Статистика Објект Тежина : околу 320g.

Особините

Купувачите избираат и