.

.

3dRose Калифорнија Светилник, Oranjestad, Aruba-CA04 LSE0001-Lynn Seldon Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

3dRose Калифорнија Светилник, Oranjestad, Aruba-CA04 LSE0001-Lynn Seldon Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од алуминиум; Капацитет : 20oz. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа; Carabineer клип исто така вклучени.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Калифорнија Светилник, Oranjestad, Aruba-CA04 LSE0001 - Lynn Seldon Шише за Вода е еко-пријателски начин да го носи вашиот омилен пијалок на училиште, работа или било каде и да одите.Оваа 20 мл алуминиумски спортски шише карактеристики 2 капи, 1 лесен проток пресврт на пиење spout и 1 стандард пресврт на ззп.Уште една голема карактеристика е вклучена carabiner клип кој ви овозможува да прикачите вашата шише безбедно.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Слика на двете страни.Боја нема да се кандидира или исчезнат со употреба.Миење на рацете се препорачува.

Особините

Купувачите избираат и