.

.

LoveinDIY Сомот Патување Накит Кутија Организатор на Екранот за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан

LoveinDIY Сомот Патување Накит Кутија Организатор на Екранот за Чување на Прстени, Обетки Ѓердан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 10.2x5.1x3.5cm/4.01x2x1.37inch.Материјал : Кадифе.Совршен за жени, девојки накит додатоци, трајни, практичен и удобен.Одличен за носење мали накит (обетки, прстени, ѓердани, нараквици, и слично) кога патуваат.Мултифункционален накит display/организатор кутија за ставање прстени, ѓердани, обетки, нараквици, и слично.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис : - Материјал : Кадифе. Големина на : 10.2x5.1x3.5cm/4.01x2x1.37inch. - Мултифункционален накит display/организатор кутија за ставање прстени, ѓердани, обетки, нараквици, и слично. - Одлично за вршење на мали накит (обетки, прстени, ѓердани, нараквици, и слично) кога патуваат. - Совршени за жени, девојки накит додатоци, трајни, практичен и удобен.Пакетот Вклучува : 1 Парче Накит Box Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец monitor Please овозможи малку мерење на отстапување се должи на прирачник measurement Thanks за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Особините

Купувачите избираат и