.

.

Патување Накит Организатор Кутија за Ѓердан Earring Прстени мали Кутии за Накит Носителот Случај Подарок за Жените Девојки Дами Љубовник и Пријател на Мајка ми (Розев?

Патување Накит Организатор Кутија за Ѓердан Earring Прстени мали Кутии за Накит Носителот Случај Подарок за Жените Девојки

DEN 376.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

На MYYUXS накит кутија е мал во големина и тежи само 7.75 унци, што е многу погоден за патување-(6,3 инчи x 4.3 инчи x 2.05 инчи), лесно да се одржи во куфер, да се зачува простор, многу погодна за сопирање кога патуваат, и исто така, Тоа може да биде мода и убава.Најчесто накит складирање кутија-овој мал, но голем капацитет двоен слој заштитна случај обезбедува студ плоча, ѓердан кука, прстен ритам и прилагодливи простор за складирање.Тој има голем капацитет и различен изглед дизајн кои можат да се сместат голем Дел на мали за накит и козметика.Практична чување накит кутија-earring плоча-паметен дизајн, може да се сместат до 10 пара на обетки, многу погодна за луѓе кои сакаат обетки.Во прилог, тоа може да се изолира, ѓердани и други додатоци сместени на дното, и спаси многу простор за чување на други накит, вклучувајќи разни складирање соби, ѓердан куки, прстен носители, и earring картички.Висок квалитет-Тоа е мазна СТП кожа и е наредени со мека мушка кадифени ткаенини, кои се отпорни на абразија, не бледнее, не се деформира, спречува гребнатини, лесно е да се врати и лесен за користење, и тоа е запечатен со тока.Тоа е изработен од мека крпа покривачки материјали , Цврсти и издржливи, може да се заштити вашиот накит од гребење и оштетување.Одличен подарок-ова е креативни подароци за мајки, сопруги, ќерки или пријатели на Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, родендени и годишници, или дури и одличен подарок за себе.MYYUXS Накит Организатор Boho Складирање Кутија за Жени, Девојки Дами Љубовник и Пријател на Мајка Чувајте ги сите вашите омилени накит и малите нешта во добра состојба со својата поделени слотови.Тоа е добар подарок за девојки или жени!Обетки Плоча Една плоча држи до 10 пара на мали earring studs.Прстени Жлебови Еден мал дел за десетици прстени или обетки.Прилагодливи Областа Оваа област може да се пресели во продавница огледало, hairpin, нараквица, види, итн.Толку Згоден Овој накит случај доаѓа во мали димензии(6.3"x4.3"x2.05"), преносни и удобен, лесно да се одржи во вашиот багаж.Се-на-се оди Можете да го користите како една рачна ташна, поради неговата лесна, и да ги преземат вашето charmings насекаде.

Особините

Купувачите избираат и