.

.

360 Rotatable iPad Воздухот 4-та Генерација/iPad Про 11 Магија Тастатура Случај со Touchpad, Backlits Bluetooth Тастатура Флип Smart Покритие за iPad 10.9 инчен/Pro 11 инчен 3/2/1 Генералот (Црна)

360 Rotatable iPad Воздухот 4-та Генерација/iPad Про 11 Магија Тастатура Случај со Touchpad, Backlits Bluetooth Тастатура

DEN 2280.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ★ Компатибилни Модели: 360 Ротирачкото Магнетно Допрете Тастатура Случај Компатибилен со i Pad Воздухот 4-та Генерација 2020 10.9-инчен Модел број (на задниот капак) : A2316 , A2324 , A2325 , A2072 & i Pad Про 11-инчен (3-та генерација) 2021 ( број на Модел (на задната корица) : A2377 A2459 A2301 ), i Pad Про 11 инчен 2 Генерација 2020 Година (Модел : A2228/ A2068/ A2230/ A2231) , i Pad Про 11 1 Генерација 2018 (Модел : A1980/ A2013/ A1934/ A1979). ★ Магнет адсорпција : Магнетни тастатура поклопецот е лесно да го инсталирате, исто така ви овозможува лесно да се отстрани i Pad Воздухот 4 10.9-инчен/i Pad Про 11-инчен таблет од тастатурата капак. ★ 360 степен ротација : Оваа допрете тастатура случај можат самостојно да заврши 360 целосна ротација и 180 флип, се прилагодат на секој агол, без разлика дали тоа е учење, работен, да гледате видео, може да се направи многу добро. ★ Изградена‑во trackpad : Магнетни адсорпција тастатура случај доаѓа со touch pad , кои го поддржуваат мулти-прст функција ќе им понуди голема помош кога ќе не има на глувчето во рака. ★ Позадинско осветлување на копчињата : 2021 Новиот i Pad Про 12.9 инчен Магнетни Тастатура со 3 различни зони, осветлување и монохроматски осветлување.Изберете ја вашата омилена боја за осветлување.кој ви дава удобно внесување искуство, дури и во темни или слабо светло. ★ Smart Тастатура покрие : Поддршка Авто Sleep/Wake функција. 360 Ротирачки i Pad Воздухот 4-та Генерација / i Pad Про 11 Магија Тастатура Случај со Touchpad, Backlits Bluetooth Тастатура Флип Smart Покритие за i Pad Воздухот 4 10.9 инчен / Pro 11 инчен 3/2/1 Генерал.

Особините

Купувачите избираат и