.

.

Александар Taron 32301R германски Пирамиди-Екстра Мали, ЦРВЕНИ Свеќи Кутии од 20, Мулти

Александар Taron 32301R германски Пирамиди-Екстра Мали, ЦРВЕНИ Свеќи Кутии од 20, Мулти

DEN 239.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одличен подарок за вашите најблиски, за секоја прилика.Свеќи се дизајнирани да одговараат на вашите ангел игри, пирамиди или свеќа сводови.Произведени во Германија.Мора Да Ги Купите Објект.Мора Да Ги Купите Објект.ГЕРМАНСКИ СВЕЌА ЗА ПИРАМИДИ - ЕКСТРА МАЛИ, ЦРВЕНИ СВЕЌИ КУТИИ ОД 20.

Особините

Купувачите избираат и