.

.

Лесни Телефон Tripod, 42 Инчни Алуминиумски/Камера/Телефон Стои со Капацитет 6.6 LB, 1/4 Монтажа Завртка за Дигитални фото Апарати, 360 степени Снимање, Bluetooth Далечинскиот уп?

Лесни Телефон Tripod, 42 Инчни Алуминиумски/Камера/Телефон Стои со Капацитет 6.6 LB, 1/4 Монтажа Завртка за Дигитални фото

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Повеќе Лесни со Најсоодветен Должина】Направени од надгради алуминиум материјал, светлина, силни, тежи само 0.77 бс (344g).Howerver,со иста големина е над 360. Затоа, нашите tripod е полесен од иста големина.Минимална висина од 13 инчи е најсоодветен големина за да се носат и да се зачува простор.Тоа е погоден за преземање на патување), birthday (роденден партии, пријатели собири, активности на отворено и други снимање.Во зависност од вашите потреби, можете да се прилагоди на потребните висина според сцена. 【Идеален Капацитет со Стабилен Квалитет】На капацитет на камерата tripod е 3 KG (6.6 LB), но капацитет на други слични производи е 2 KG (4.4 LB), која е 1 KG (2.2 LB) повеќе отколку на вистински товарот капацитет на слични производи. 3 дел прилагодливи Надгради алуминиум легура нозе, со Не-пропадна гума за нерамна земјата е стабилна за вашите снимањето. 【1/4" Монтажа Завртки со Мулти-агол Престрелки】Меѓународниот стандард 1/4" монтажа завртки да врска со сите тековни оптика, дигитални камери,camcorders и паметни телефони .ABS високо квалитетен материјал 3-начин главата и Вграден во балон видите нивоа за да се овозможи да се навалите и вртливата движење, портрет или пејзаж опции за најдобра фотографија на локација без прилагодување на агол на tripod често. 【Мулти-употреба и Одлично Компатибилност】R2 батерии (вклучени), Само вклучете го Bluetooth во вашиот телефон и да се спарите со AB блендата.Совршен за преземање на фотографии во роденден, семејство вечера, друштво за прослава, кампување или на места со рацете слободни.Оваа tripod доаѓа со телефонот носителот, телефонот клип прилагодува помеѓу 2.16-3.93 инчи, работи за i Phone 11/11 Pro/11 Про MAX/X/XS/XS MAX/XR/ 8/8 Плус/7 /7 Plus/6s Плус/6s/6 Плус/6, Huwei, Samsung Галакси S8/S8 Плус/S7/S7 Edge/S6/Белешка или други смарт-телефони. 【Супер Цена-ефикасен】1x Smartphone Клип; 1x Remote Контрола; 1 X CR2 батерии (Вклучени);1x торбичката; 1x Tripod; 1x Tripod Планината ;1x Упатство книга; Услуга за Гаранција.Дали сте во потрага за повеќе лесни tripod за активности на отворено?Да, ве молиме да ги собереш оваа лесни tripod со вас да се создаде прекрасни приказни.Карактеристики : Разноврсна Мобилен Телефон Апликации-бонус телефон клип и Bluetooth далечински ги поддржува СИТЕ i Phone и Android телефони(Не треба да симнете некој СТАН).360° Rotatable Агол - Лесно им овозможува на телефон или камера за да смените од хоризонтална цел да вертикална видите за неколку секунди.Лесен и Компактен да Носат - Доаѓа со торбичката, кој е многу удобен за вас да се земе со вашиот партии и сите видови на активности на отворено.Универзален Телефон Планината - Phone држач одговара на повеќето мобилни телефони (ширина помеѓу 2 инчи 3 инчи), како на i Phone Серија, други телефони итн. и за други Android телефони.Брзо Ослободување Плоча - Со лесно пренослив Брзо Ослободување плоча, тоа е комплетен бриз да се отстрани ваш прилог.Спецификација - Максимална Висина : 42 Инчи (106 cm);- Минимална Висина : 13.4 Инчен (3.4 cm);- Капацитет : 3.3 lbs (1.5 KG);- Тежина : 0.77 lbs (344g);- Нога Делови : 3;- Материјал : Алуминиум;На Пакет Содржина : - Tripod X 1;- Пакување Кеса X 1;- Универзална паметен Телефон Носителот X 1;- Tripod Планината X 1;- Bluetooth Далечински Управувач X 1;- Настава Книга X 1 Bluetooth Далечински управувач - Одговара за речиси iphone-и со i OS 11/10/9/8; - Андроид 8.0/7.0/6.0/5.0 верзија; - Нема стан е потребно; - 30 метри ефективен опсег;.

Особините

Купувачите избираат и