.

.

2 Пара Mens Високо Зголемување на Моќта Читатели Сина Светлина Компјутер Читање Очила со Пролетта Зглоб 4.00 4.50 5.00 5.50 6.00

2 Пара Mens Високо Зголемување на Моќта Читатели Сина Светлина Компјутер Читање Очила со Пролетта Зглоб 4.00 4.50 5.00

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластична рамка.Пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 53 милиметри.Ние љубезно ви препорачуваме да го имаат точниот рецепт пред да го купите во нашата продавница, поради +4.50 +5.00 +5.50 +6.00 силата е доста висока.MINIALIST СТИЛ ► Класичен Правоаголна Рамка со Флексибилно Рамно PC Пролет Зглоб и Dura-Тесни Завртки Погоден за Сите Видови на Лицето Форми.Accurant PD Вредност,Удобен за Носење.елегантни и унисекс дизајн за мажите и жените.СИНО СВЕТЛО БЛОКИРАЊЕ ► Анти-Сина Светлина UV410 Леќа со 7 Слој Сина Слој се Покриени и да може ефективно да го блокира штетните ултравиолетови зраци и да се намали штетата предизвикана од штетната сина светлина.Ослободување на окото видови и главоболка кога гледате ТВ или се погледне на паметни телефони.ДИМЕНЗИЈА ► Леќа висина:33mm (1.3 во), Леќа ширина:53mm (2.08 во), мост:15mm (0.59 во), храмот:140mm (5.51 во).Ве молиме да се увери се користи дека сите додатоци и материјали кои не содржат олово, bisphenol A и други штетни материи.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА ► 2 * читање очила,1 * очила торба и 1 * ткаенина за чистење.Исто како што сè е тешко на почетокот, тоа е најдобро да се најде еден кој ви одговара најдобро.Се надеваме дека сите клиенти се задоволни од нашата услуга.

Особините

Купувачите избираат и