.

.

Forza Спортски Мини Боксерски Ракавици

Forza Спортски Мини Боксерски Ракавици

DEN 2016.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен додаток за секој бокс фан или спортист.Висат во вашата спална соба, канцеларија, шкафче или rearview огледало.Прикачите на вашиот спортска торба, ранец или ташна.Мини боксерски ракавици се изработени со внимание на детали, така тоа изгледа како вистинска работа.Го прави голем дар.На Forza Спортски Мини Боксерски Ракавици се совршен додаток за секој љубител или спортист.Ја покажат својата љубов на бокс со бесење за нив во вашата спална соба, канцеларија, шкафче или rearview огледало.Тие, исто така може да биде прикачена на вашиот спортска торба, ранец или ташна.Овие мини боксерски ракавици се изработени со внимание на детали, така тоа изгледа како вистинска работа.Тоа го прави одличен подарок за било бокс фан или спортист во вашиот живот.

Особините

Купувачите избираат и