.

.

Woniutch Електронски Картонче Контра на/Рачни Број Clicker со Lanyard, 4-Дигитален,Диск Голф/Бејзбол Терен/Возач на Автобус/Риба/Капчиња Ред Count (1 Pack)

Woniutch Електронски Картонче Контра на/Рачни Број Clicker со Lanyard, 4-Дигитален,Диск Голф/Бејзбол Терен/Возач на Автобус/Риба/Капчиња

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ЗВУКОТ:ЗАДРЖЕТЕ ГО КОПЧЕТО +/- СЕ ДОДЕКА КОНТРА СИГНАЛИЗАЦИЈА , ЗА ОБЈАВУВАЊЕ НА ВАШИТЕ РАЦЕ ВЕДНАШ, ТОА ЌЕ СТАНЕ ТИВОК.АКО САКАТЕ КОНТРА BEEP ПОВТОРНО, ДАЛИ ИСТИТЕ ЧЕКОРИ. 4-цифрен LCD дисплеј, counter се регистрира на 9999.( Не за пребројување на негативни броеви).Џеб-големина и доаѓаат со вратот lanyard.Големина : 2.5 во.x 1.34 во.x 0.6 во.Смета се и сешто и со леснотија и едноставност.Да ги пратите на посетеност, безбол игра грофот, паркинг извештај, и нешто што бара пребројување на гласовите.Она што ќе добиете : Еден шалтери (батеријата вклучена) и еден бесплатен замена на батеријата (Батерија тип AG13).Клучни Карактеристики : вклучи/исклучи звук ЗАДРЖЕТЕ ГО КОПЧЕТО +/- се ДОДЕКА КОНТРА СИГНАЛИЗАЦИЈА , за ОБЈАВУВАЊЕ на ВАШИТЕ РАЦЕ ВЕДНАШ, ТОА ЌЕ СТАНЕ ТИВОК.АКО САКАТЕ КОНТРА BEEP ПОВТОРНО, ДАЛИ ИСТИТЕ ЧЕКОРИ .Она што ќе добиете за една шалтери(батеријата вклучена).еден бесплатен замена на батерии(Батерија тип AG13).

Особините

Купувачите избираат и