.

.

Acouto Мини Топката Главата, Tripod Глави 1/4 Завртка Планината се Залагаме за dslr фото Камера за видео камера (360°на Ротација )(Црна)

Acouto Мини Топката Главата, Tripod Глави 1/4 Завртка Планината се Залагаме за dslr фото Камера за видео камера (360°на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1/4 завртка тема на врвот, која може да се поврзе со повеќето dslr фото апарати, camcorders, и така натаму.Овој термин се усвојува алуминиум легура на магнезиум материјал се со анти-лизга гумени влошки и пластични заклучување knob, трајни доволно за долгорочна употреба.Што ќе ви овозможи да се прилагоди и да се направи тоа се ротира за 360 степени по желба. 1/4 завртка дупка на дното, која може да се качи на камерата tripod или monopod.Силни за да издржат тешките бремиња и заклучување цврсто се движат непречено.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура На Магнезиум + Пластични + Гума, Боја : Црна, Сребрена(Изборен) Големина На(Hx Dia) : Прибл. 4.5x1.8cm/1.77x0.70" Навој : 1/4" Максимално Оптоварување : 2kg / 4.4 кг Тежина : Околу. 26g Пакување Листа : 1 x Мини Топката Главата Само.

Особините

Material:
Aluminum Magnesium Alloy + Plastic + Rubber
Color:
Black, Silver(Optional)
Size(HxDia):
Approx. 4.5x1.8cm/1.77x0.70
Screw:
1/4
Maximum Load:
2kg / 4.4lbs
Weight:
Approx. 26g
Packing List:
1 x Mini Ball Head Only :

Купувачите избираат и