.

.

CINPIUK Божиќ Свеќа Носителот Сјајна Сребрена Елка Метал Светилник Пиедестал Сите бадник Табела Централен Оркестарот, 14 Инчен

CINPIUK Божиќ Свеќа Носителот Сјајна Сребрена Елка Метал Светилник Пиедестал Сите бадник Табела Централен Оркестарот, 14

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Creatiev Свеќа Носителот - елка стил свеќа hoder обезбедува стабилна фаза за одржување столб свеќа, свеќа светлина и прозрачна дрво сенка на овие свеќа носителот ќе се направи голема прилог на вашиот Божиќ маса оркестарот, исто така, совршен Божиќ маса централен.Сјајна Божиќ Украс - Ова свеќа носителот обложени со сјајна сребрена сјајот што го прави многу сјајна и светла како украс декорација.Живописни бела сребро изглед дава неверојатен ефект како свеќа пиедестал под свеќа светлина.Вештачки Божиќ Централен - Божиќ свеќа носители се направени од од дебел метал, обложено со сребро powderhard изгледа повеќе сјајна и sttractive. 3 инчи дијаметар база може да обезбеди стои на било која површина.Лесен за Употреба - елка носител е слободен стои на своето, вие само треба да се стави на свеќа на база, а потоа ќе добиете фантастичен сјајна божиќ декорација.На sliver свеќа пиедестал е привлечна како Божиќ маса централен.Мулти-Функционални - свеќа пиедестал се однесува на општите столб свеќа, и за мали или големи димензии во дневна соба, трпезарија, како и прагматичен и декоративни подарок за секоја прилика или фестивал како housewarming, Божиќ.Сребрена Елка Свеќа Носителот На Божиќ свеќа носители се направени од од дебел метал обложена со сребрен сјај, одличен прилог на вашето Божиќ маса централен, совршен за да ги красат вашата Божиќ маса Божиќ свеќа пиедестал може да бидат слободни да стојат на своето.Лесен за употреба и ги красат. 14 инчи висок и 5,5 инчи широка.

Особините

Купувачите избираат и