.

.

Еван-Фишер се Претвори Сигнал Светлина Компатибилен со Toyota Camry 95-96 Сет од 2 (RH и LH) Собранието На Браник Левата и Десната Страна на Внатрешна

Еван-Фишер се Претвори Сигнал Светлина Компатибилен со Toyota Camry 95-96 Сет од 2 (RH и LH) Собранието На Браник Левата

DEN 1867.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕСПЛАТНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Еван-Фишер предмети купени преку АВТО ДЕЛОВИ ГИГАНТ Продавница.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Пак Јачина на Светлината од Еван-Фишер.Сет од 2, Килибар Леќа, Со сијалица(s).Опис на производот : Сијалица се Вклучени : Со сијалица(а)Сертификација : DOT, SAE approved Wiring Подигнат Вклучени : Без жици harness Evan-Фишер се Претвори Јачина на Светлина е прифатлива замена на производот за вашиот реставрација потреби; ова OE замена, ТОЧКА и SAE одобрени се претвори сигнал светлина помага на возачот во обезбедување на правото сигнали кога маневрирање.Произведени во согласност со стандардите за индустријата за да се обезбеди производот трајност и сигурност и поддржани од страна на Еван-Фишер 1-Година Неограничен Километражата Гаранција.Одговара на следниве возила : Позиција : Лево и Десната Страна, Inner Fitnote : Монтира на Bumper95-96 Toyota Camry (submodel : DX, ЛЕ, SE, XLE).

Особините

Купувачите избираат и