.

.

Zyllion Скалпот Massager Првут Четка За Exfoliating Третман, Шампон Чистењето, и Раст на Косата (Виолетова)

Zyllion Скалпот Massager Првут Четка За Exfoliating Третман, Шампон Чистењето, и Раст на Косата (Виолетова)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : На ZMA12 карактеристики 2 видови на влакната, да обезбеди стимулирање сензација на скалпот и ја зголемува микроциркулацијата.ДЛАБОКО ја ЧИСТИ ВАШАТА ГЛАВА : Совршен за да ја користите кога shampooing да помогне да се очисти и да разлиствам скалпот.Ги отстранува производ израстоци на кожата и остатоци да се промовира здрав скалп.ЛЕСНО ДА се ЗАФАТ : се Справи со contoured да се вклопи во вашата дланка удобно.НЕ САМО ЗА SHAMPOOING : Употреба со целулитот крем или целулитот масла за да се зголеми протокот на крв кон сврзно ткиво, и да помогне да се намали појавата на целулитот.РИЗИК : Ние нудиме подолг од 90 ден парите назад гаранција период во кој можете да се вратите вашиот massager за било каква причина.Ние, исто така, нудат 1 година гаранција.Ако нешто се случува со вашиот уред во рок од 1 година гарантен период, ние ќе ви испратиме замена модел без трошоци за вас.Ние нудиме одговорен и корисни услуги на клиентите поддршка од Езерото Шума, CA.

Особините

Купувачите избираат и