.

.

Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално Печатење,E-140140cm

Кина Palaeowind Американската Држава Пастирски Дебел Памук, Кафе на Маса Крпа Табела Лен Tablecloths Правоаголна Дигитално

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Лен Ткаенини главните состојки : Лен Ткаенини главните состојки : 100 Ткаенина пати Материјал : Лен Цел компонента ткаенина содржина : 100 Категорија : Позадини Стил : Американската држава Облик : Правоаголник е Применливо сцена : апарати за Домаќинство Боја : зелена, црвена, светло сива, темноцрвена, бела, бела, виолетова, сина, жолта Големина : 100 * 140cm, 140 * 140cm (тркалезна маса на располагање), 180 * 140cm, 200 * 140cm.

Особините

Купувачите избираат и