.

.

Polaroid 239 SL Автоматско 35mm Филм Камера w/Јапонија Оптика Леќа 28mm Aspherical Објективот (Сребрена Боја Верзија)

Polaroid 239 SL Автоматско 35mm Филм Камера w/Јапонија Оптика Леќа 28mm Aspherical Објективот (Сребрена Боја Верзија)

DEN 746.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од страна на Polaroid. 35mm Филм Камера.Сребрена Боја.бара Батерии.Automatic.Polaroid 239 SL Автоматско 35mm Филм Камера w/ Јапонија Оптика Леќа 28mm Aspherical Објективот (Сребрена Боја Верзија) Производителот : Polaroid.

Особините

Купувачите избираат и