.

.

LIUPENGWEI LED String Светла,ноќта на Вештерките Божиќ Јаже Светла Отворен и Затворен Самовила Светла за Божиќ Одмор Соби Патио Gazebo и Свадба Оркестарот Градина Дух Светлин?

LIUPENGWEI LED String Светла,ноќта на Вештерките Божиќ Јаже Светла Отворен и Затворен Самовила Светла за Божиќ Одмор Соби

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла флексибилни, трајни и се чувствувате водоотпорен, низок напон LED светилка монистра, ниска потрошувачка на енергија.Водоотпорен високо-моќ мемориски контролер : Постојат 8 режими кои можат да бидат слободно избрани и контролирани, 1. Постојана светлина, 2. Бран форма промени, 3, континуирана промена, 4. Флеш промени, 5, бавно флеш промени, 6 светли и темни промени, 7. Сон Промени, 8 флеш промени.Безбеден и лесен за користење : самовила светилка донесува 220 V приклучок.Ниска потрошувачка, нема да се прегрее дури и ако се користи за долго време.Едноставно приклучете го во штекерот за да го вклучите led стринг, и отстранете го за да го исклучите.Работата е многу едноставна.Ноќта на вештерките.Применливи места : Овие слатки светлата можат да бидат обесени во градината, патио, тревник, тремот, портата, ограда, двор или било ќошиња на вашиот простор за spook вашите посетители на оваа ноќ на Вештерките Божиќ.Добредојдовте на нашиот shop Product Име : LED string Material : PC, led светилка beads Wire : челик Жица PVP line Function : Plug in Style : Нордиските style Popular елементи : мали fresh Color : Шарени , Топло бела , Жолта , Розова , Сина , Зелена , Purple Dimensions : 10m*100leds , 20м*200leds , 30m*300leds , 50m*500leds , 50m*1000leds , 50m*1800leds , 100*1000leds , 100*2000leds , 100*3600leds , 150m*1500leds , 200m*2000leds , 250m*2500leds , 300 метри*3000leds , 350m*3500leds , 400m*4000leds , 450m*4500leds , 500m*5000leds , 550m*5500leds , 600m*6000leds Voltage : 220 VPower : една светилка мушка 0.06 WOur производи имаат положено за LVD, EMC, BS1363 - KM73093, IP67 certification Lighting на владата : 8 видови на трепка mode Package вклучува : 1 x LED string Features : висока прозрачна ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век, висока безбедност фактор, може да бидат поврзани во серија, со опашка приклучок, рамни plug погоден за домашни socket Use опсег : свадба позадина изгледот.Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, концерти, танц сали, итн.Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!Ве молиме имајте во предвид:Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.По-продажбата на : времето За испорака е (1-2) дена, времето за испорака е (7-21) работни дена.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и