.

.

Сина Место 26205 14mm x Pein Чекан

Сина Место 26205 14mm x Pein Чекан

DEN 366.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fibreglass Окното за висок шок апсорпција.Мека чувствуваат рачка за безбедна gri.Идеален за panel иглички и сложена работа.Прав обложени главата.Произведени од капка фалсификувани, топлина третираат челик.На Blue Spot 4oz (110g) Fibreglass 14mm Крстот Pein Pin Чекан карактеристики мека чувствуваат рачка за побезбедна зафат.На fibreglass вратило го намалува заморот и ја зголемува шок апсорпција за време на продолжена употреба.Впечатлива лица се произведени од капка фалсификувани, топлина третираат челик.

Особините

Купувачите избираат и