.

.

Матрицата Поставена, Букви,Знаци, Месинг

Матрицата Поставена, Букви,Знаци, Месинг

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Матрицата Карактер : Преку Z, Интерпункција; Вклучува : (1) A-Z, (1) Почетник, Период Ender, Запирка, Цртичка, Период, Apostrophe, Дебелина : 0.012".Матрицата За Полнење, Карактер, На Висина 1., Материјал Месинг, Дебелина 0.012 Во., Вклучува : (1)-Z, (1) Почетник, Период Ender, Запирка, Цртичка, Период, Apostrophe, &, Матрицата Апликација За Општа Намена, Матрицата Карактер Преку Z, Интерпункција.

Особините

Купувачите избираат и