.

.

2022 Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Генералот 9 Лаптоп,14.0 FHD IPS Екран на Допир 400 nits,i5-1145G7,16GB RAM меморија, 512GB PCIe SSD,позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци Читателот, USB-C, HDMI,Поб?

2022 Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Генералот 9 Лаптоп,14.0 FHD IPS Екран на Допир 400 nits,i5-1145G7,16GB RAM меморија, 512GB

DEN 7415.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

11 Генерација Intel Core i5-1145 G7 Процесор со v Pro (2.60 GHz, до 4.40 GHz со Турбо Зголемете, 4 Јадра, 8 Теми, 8 MB Cache). 16 GB Меморија,512 G м.2 PCIe SSD. 14.0" FHD+ (1920 x 1200) IPS Екран на Допир, анти-отсјај, ниско-енергетски, 400 nits.Интегрирани Intel UHD Графика веб-Камера со Микрофон, Wifi-6 (Intel AX201 11ax), Bluetooth 5.1, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци Читателот USB-C, HDMI, USB 3.1,USB 4 Тип-C со Thunderbolt 4. Windows 10 64bit Pro.Процесор : 11 Генерација Intel Core i5-1145 G7 Процесор со v Pro (2.60 GHz, до 4.40 GHz со Турбо Зголемете, 4 Јадра, 8 Теми, 8 MB Cache)Оперативен Систем : Windows 10 Про 64 Graphics : Интегрирана Intel Ирис Xe Graphics Memory : 16 GB LPDDR4x 4266 MHz (Лемење)Складирање : 512 GPCIe SSDDisplay : 14.0" WUXGA (1920 x 1200) IPS, анти-отсјај, ниско-енергетски, 400 nits Camera : IR & 720p HD со HPDBattery : 4 Мобилен Li-Polymer AC Адаптер : 65 WFingerprint Читателот : Отпечаток Reader Keyboard : позадинско осветлување - НИ English WLAN : Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11 СЕКИРА (2 х 2) & Bluetooth 5.2 со v Pro Bluetooth : Bluetooth Верзија 5.0 Боја : Black Dimensions (H x W x D)14.9 mm x 314.5 mm x 221.6 mm / 0.59" x 12.38" x 8.72"Она што е во box Think Pad X1 Јаглерод Генералот 965 W AC Adapter57 Wh Внатрешни Battery Quick Започнете Guide Weight Starting на 2.49 lbs (1.13 kg).

Особините

Купувачите избираат и