.

.

Adesse Њујорк Органски Исполнет Помине Третман - Мулти-барањата крем Хидрира и го Подобрува Изгледот на Слабите, Кршливи, Дехидрирани Ноктите & Кутикулите - 11 ml (Зајакн?

Adesse Њујорк Органски Исполнет Помине Третман - Мулти-барањата крем Хидрира и го Подобрува Изгледот на Слабите, Кршливи,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дајте му на вашиот кутикулите и ноктите матрица област луксузен влага и храна со Adesse Њујорк е Зајакнување на Бамбус Крем.Мулти-барањата супер крем хидрира кутикулите и го подобрува изгледот на слабите, кршливи, и дехидрирана ноктите.Adesse во Њујорк Помине Третман колекција е наменета за борба против знаците на стареење и обновување нокти за здрава, балансирана состојба за користење на нашата висока технологија за нега на кожата за нокти пристап за здрави нокти.Adesse Њујорк е оригиналниот 12 Слободни лак; формулиран без Формалдехид, Формалдехид Смола, Toluene, Dibutyl Phthalate (DPB), Camphor, Triclosan, Сулфати, Xylene, Фосфати, Parabens, генетските модифицирани организми и Triphenyl Фосфат (TPHP).КАРТАТА е и Скокајќи Bunny Заверена без Суровост, Вегетаријанци и Направени во САД.ADESSE ЊУЈОРК ПОМИНЕ ТРЕТМАНИ - Adesse Њујорк е луксузна колекција на анти-стареењето помине третман и органски исполнет лак на ноктите, инспирирани од иконите стил на Њујорк и направена само со најдобрите органски пигменти, micas, минерали и есенцијални масла.Сите наши производи се исполнет со органски Екстракт од Бамбус, Шеј и Argan Масло, полни со Омега 3, 6 и 9. Сите се Направени во САД, Ние сме вегетаријанци, без суровост и слободни од 12 повеќето токсични и штетни хемикалии.Нашата инспирација за бренд кој потекнува од потребата на пазарот за нокти производи кои беа чисти и безбедни, но, исто така, луксузни.Продукти кои ја подобруваат состојбата на ноктите и се е радост да се доживее.

Особините

Купувачите избираат и