.

.

Vollrath - ФК-6IH-01120-120V Една Капка-во Индукција Топла И

Vollrath - ФК-6IH-01120-120V Една Капка-во Индукција Топла И

DEN 2253.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Vollrath - ФК-6 IH-01120 - 120 V Една Капка-Во Индукција Жешко Добро. 120 V Еден Пан Drop-In Индукција Жешко Добро.Vollrath.ВО СТРАНСКА ВАЛУТА-6 IH-01120. Еден пан индукција капка-во добро; Целокупната димензии : 26 во (L) x 15 во (W); Исечок димензии : 24 во 1/4 (L) x 14 1/4 во (W); 300 серија не ' рѓосувачки челик; Елиминира вода, пареа, канализација и кавга; Нема топла пареа, топла вода или топла прирабници; Две индукција зони по добро со прилагодлива контрола на температурата; Accommodates целосна големина и половина големина Vollrath индукција-подготвени тави.; Vollrath индукција-подготвени тави потребно.; 2.9 пати повеќе енергетски ефикасни од пареа затоплување системи; Повеќе прецизност и контрола за да се задржи свежината и квалитет; Комерцијални одделение, издржлив и лесен-за-чистење; Лесен за инсталација без тешко жици потребна; 5-15 P приклучок; 120 V/800 W/6.6 A/60 Hz; NSF наведени; УЛ наведени; FCC наведени; 1 година гаранција; Направени да Нарачате објект.Овие предмети имаат потреба од дополнително време за исполнување.Направени да Нарачате предмети не може да се промени, откажани или да се врати и може да биде предмет на минимум цел количество.Контактирајте со вашиот продажен претставник за детали.

Особините

Купувачите избираат и