.

.

ImpecGear Briefcase Патување Padfolio 3-Прстен Врзивно средство, File Divider Организатор W/Smart се Справи со Двојно Zippered Затворање (Бургундија (НАДГРАДЕНА)-1.5 Ring-DC3064)

ImpecGear Briefcase Патување Padfolio 3-Прстен Врзивно средство, File Divider Организатор W/Smart се Справи со Двојно Zippered

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* ПРОФЕСИОНАЛНО ПОРТФОЛИО - Повеќенаменски кожа портфолио да се вклопи во вашиот стил без разлика дали сте студент/professional/адвокати/realtor/лекар/извршната или претприемач!со тоа е елегантен црн дизајн и метал патентите ќе се создаде силен впечаток. * СТИЛСКИ & ЕЛЕГАНТЕН МАТЕРИЈАЛ– Работа Портфолио е одличен подарок за мажи/жени претприемачи и професионалци, свежо дипломираните студенти, како тие треба документ организаторот.Тоа може да го носи патни билети, предлози, продолжува и други документи.Одлично за работа и студирање...* ДИМЕНЗИЈА & МАТЕРИЈАЛ : 12" X 14" X 3" направени со СТП Кожа, ПРСТЕН ГОЛЕМИНА : од 1,5 инчи..ТЕЖИНА : 3-кг, 10-оз. * НОВО НАДГРАДИ Професионално Портфолио W/ подобар квалитет поубав патент, квалитетен материјал, зголемена за 5 картичка џебови и големи џеб за пасош, телефон, powe банка итн.повеќе функција карактеристики, издржливост и удобен носат на рака или стигнале рачки, од 1,5 инчи прстен големина, 11" таблет или мал лаптоп простор, внатрешни работи ги собере сите додатоци потреби.Овој Паметен рачки briefcase го прави лесен и професионална на движење, сокриј се справи кога не го користите (ДОКОЛКУ НЕДОСТАСУВА ПЕНКАЛО, ПОРАКА за НАС). * ЕЛЕГАНТНИ ФУНКЦИОНАЛНОСТ & СИТЕ-ВО-ЕДНО СПОСОБНОСТ - Еден од најдобрите функција повеќето други производ не е прекрасно 4 слотови документ divider кабинет, тоа е како да се вклучите сите ваши канцеларии потреби и документ во една професионална briefcase портфолио торба, добро вреди.Одлично за студентот/професионалниот/адвокати/realtor/лекар/извршната или претприемач!. * ГАРАНЦИЈА TRUSTED - Ние гарантираме за ЕДНА ГОДИНА гаранција.Вашиот 100% задоволство е нашата Мисија.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми, нашата служба за корисници тим ќе одговори на вас во прв пат...* ДИМЕНЗИЈА & МАТЕРИЈАЛ : 11" X 14" X 3.5" направени со СТП Кожа, ПРСТЕН ГОЛЕМИНА : од 1,5 инчи..ТЕЖИНА : 4-lbs.

Особините

Купувачите избираат и