.

.

Bobbi Brown Интензивна Кожата Серум Фондацијата SPF 40 Бр 3.5 Топло Беж за Жените, 1 Унца

Bobbi Brown Интензивна Кожата Серум Фондацијата SPF 40 Бр 3.5 Топло Беж за Жените, 1 Унца

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Формула која помага во спречување на колаген штета.На свилен емулзија што прави кожата да изгледа помлада.Тоа recharges изглед на кожата и дава инстант прозрачна заврши.Типот На Кожата : Нормален;Сува.На свилен серум фондацијата дека recharges кожата изглед, додека обезбедување инстант прозрачна заврши.На серум фондацијата, исто така, е поддржано со UVA/UVB заштита за да се брани кожата против животната средина стрес.

Особините

Купувачите избираат и