.

.

Рака Sanitizer Фармацевт touchless се Залагаме за Универзална Сапуни, препарати за чистење, Челична Сјајни, 49 инчен Рака Sanitizer Станица (Застане Само)

Рака Sanitizer Фармацевт touchless се Залагаме за Универзална Сапуни, препарати за чистење, Челична Сјајни, 49 инчен Рака

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНО РАТА : Овие рака sanitizer стои areveryeasy да се инсталира.Пакет вклучува сè што ви треба вклучувајќи завртки.Ќе добиете подетални инструкции, кои е многу лесно да се следат, па монтажа само ќе потрае неколку минути.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Оваа стенд-ап sanitizer станица има рачен функција која го прави многу полесно да се движат наоколу.Таа има анти-пропадна подлога на дното дека апсорбира шок и ја штити кат од гребнатини и unaesthetic марки.Тоа може да се користи со контакт-слободен точење и има хуманизирано дизајн.ОПТИМАЛЕН ИЗБОР : Чување на сите рацете чисти и санирани е од витално значење.Тоа е причината зошто ние го дизајниравме премијата се залагаме за sanitizer фармацевт, практичен додаток кој дава вашите клиенти пристап до лесен начин да disinfect своите раце.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Нашите комерцијални рака sanitizer фармацевт стојат има двојно U-облик на слотот за отворање кој е погоден за повеќето типови на рака sanitizer или течен сапун фармацевт.Тој е опремен со капе лента која го спречува истекување, заштита на подови.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Нашата рака sanitizer стојат фармацевт е направен со тешки-должност железо спреј дизајниран за тешки сообраќајни гранки.Тоа има 15.35-инчен база и 49.2-инчен висина.Таа доаѓа во елегантна црна стил кој изгледа одлично во секоја продавница, училиште, хотел, канцеларија, или фабрика.Некои Неверојатни карактеристики на нашиот производ : - со Врвен квалитет рака sanitizer фармацевт став;- Изработени од премиум железо спреј;- Рѓа-доказ материјал;- Пластика грутката тежина и се соочуваат со капак база;- Интегрирана капе лента;- Двојно U-облик на слотот за отворање;- Анти-пропадна подлога на дното на подот заштита;- Совршена Големина : 49.2 инчен висина; 15.35 инчен База дијаметар;- Компатибилен со повеќето ѕид рака sanitizers;- Стилски и модерен дизајн;- Идеален за хотели, бутици, училишта, детски градинки, канцеларии, фабрики, како и на јавни места.Добиете нашата рака sanitizer фармацевт стојат сега!Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли покриени!Замена и Целосна Наплата се секогаш достапни.

Особините

Купувачите избираат и