.

.

(10000 компјутери) M5, DIN 433 / ISO 7092, Метрички, Рамни Подлошки, Мали надворешен Дијаметар, А2 Нерѓосувачки Челик

(10000 компјутери) M5, DIN 433 / ISO 7092, Метрички, Рамни Подлошки, Мали надворешен Дијаметар, А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар (Номинална) : M5 Diameter (Димензија) : 5mm Inside Дијаметар (Номинална) : 5.3 mm Outside Дијаметар (Номинална) : 9mm Thickness (Номинална) : 1mm Category : Стандард Рамен Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Мали Надвор Diameter Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 433 / ISO 7092 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Особините

Купувачите избираат и