.

.

Nivava K12 USB Гејмерски Слушалки за PC, PS5, 7.1 Опкружувачки Звук PS4 Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон, Над-Уво Слушалки со Меки Меморија Earpads RGB LED Светла за Компјуте

Nivava K12 USB Гејмерски Слушалки за PC, PS5, 7.1 Опкружувачки Звук PS4 Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон, Над-Уво

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилност】Оваа 7.1 гејмерски слушалки е со помош на USB приклучокот, компатибилен со КОМПЈУТЕР(Win7, Win8, Win10), Лаптоп, Mac, PS4/PS5 конзола и други уреди кои има аудио USB порт.И имајте на ум : USB порта треба да биде вклучен во PS4/PS5 конзола кога се работи на PS4/PS5. 【Во текот на целиот Ден Удобност】 Оваа ps5 гејмерски слушалки има две ултра-меки и дише bionic протеини earmuffs дека може да го намали оштетен слух и топлина пот за вас топол допир.Muti-поени главата зрак и прилагодливи бенд ви даде повеќе погодност кога игри.На стигнале бенд и дише уво подлога може да направи да уживате во оптимална носи удобност.Нема замор по долг рок носи. 【Бучава Намалување на Микрофон】K12 донесува намалување на чип на микрофонот што може да филтер за животната средина позадина врева околу вас да емитува високо-квалитетна комуникација.Со 120° флексибилни микрофон дизајн, може да се прилагоди на аголот на микрофон за да ги собереш на кристално јасна комуникација сакате. 【Погодно Во Линија Контролер】Nivava USB pc слушалки е дизајниран во согласност контролер на слушалките мозок, како што се контрола на јачина на звук тркала, Микрофон ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, RGB LED светло ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Тоа е лесно за играта операција, да се намали сложена прилагодување кога во игри на среќа.Висока затегнувачка цврстина, анти-ликвидација плетенка кабел.

Особините

Купувачите избираат и