.

.

Исток Majik Трева Зелена Ѕид Виси Кошница за Складирање Храна/Овошје/Toiletries

Исток Majik Трева Зелена Ѕид Виси Кошница за Складирање Храна/Овошје/Toiletries

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : должина од 15 ЦМ, 5.91"; ширина 12 СМ, 4.72"; висина 15 СМ, 5.91".Материјал : дрво.Кујна/Дневна Соба/Канцеларија да ги чувате мали нешта.Убав помошник да се направи вашиот дом чист и уреден.Лесен и удобен за да најде нешто за кое ќе се стави во неа.Бродови од Хонг Конг.Оваа складирање кутија се направени од издржлив дрво, тоа е еко-пријателски и лесен за чистење.Може да се користи во канцеларија, дневна соба, спална соба, бања, sanctum, кујна да ги чувате мали нешта како очила, накит, полначи, пошта ,сметки, копчиња, лепливи белешки, некои пенкала, козметички, итн.Убав помошник да се направи вашиот дом чист и уреден.Лесен и удобен за да најде нешто за кое ќе се стави во неа.

Особините

Купувачите избираат и