.

.

Tio Nacho Алое Вера Длабоко Поправка Клима Уред, 14 Унца

Tio Nacho Алое Вера Длабоко Поправка Клима Уред, 14 Унца

DEN 71.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Длабоко Поправка на средството за смекнување на косата : Формулиран со Алое Вера и млеч, ова средство за смекнување на косата помага да се елиминира оштетување, поправка на косата од коренот до крајот и да го одржувате заштитени од идна штета.Природната Формула : Ова средство за смекнување на косата се бори frizz и штити сува, оштетена коса со 100% органска Алое Вера, оставајќи ја косата мека, да се управува, сјајна и здрава во потрага; Слобода на parabens, соли и силикони.Обидете се Нашата Природна Нега на Коса Формули : Ние го носат низа на задебелување, ревитализација, volumizing и хидратантен за нега на коса производи со природни состојки како Кокос, млеч и Мексиканската билки.Придобивките од млеч : Нашата палета на шампони и балсами функција на познати предностите на млеч која содржи royalactin, состојка која помага да се задржи вашата коса силна и се напојуваат.На Шпанска Марка за Природна Нега на Коса : Нашиот асортиман на производи се формулирани со млеч и состојки од природно потекло да помогне да се намали опаѓањето на косата и подобрување на убавината на секој тип на коса.Млеч. 100% Органско Алое Вера.TIO NACHO Алое Вера длабоко поправка на средството за смекнување на косата со Алое Вера 100% органски и млеч parabens Слободни, сол Free14 течност унци На нови TÍO NACHO линија со Алое Вера поправки коса штета од 1-ви употреба, запечатување на косата завршува и го заштитува против идните штета.Напојува со млеч и 100% Органско Алое Вера, оваа paraben-free, силикон-слободни и сол-free систем ќе го напуштите вашиот косата мека, да се управува, сјајна и здрава во потрага.

Особините

Купувачите избираат и