.

.

BEIGOO Прилагодливи Гира Тежина Пар,Тежина Опции, Не се Лизга Neoprene Страна, Сите Намена, Домашна, Фитнес, Канцеларија

BEIGOO Прилагодливи Гира Тежина Пар,Тежина Опции, Не се Лизга Neoprene Страна, Сите Намена, Домашна, Фитнес, Канцеларија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет од 2 тегови за отпор обука.Унисекс, изберете ја вашата сопствена тежина.Лесно-зафат neoprene слој за безбедна задржете.РАЗНОВРСНА – Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот.Направени од високо-квалитетни материјали преку внимателна обработка и дизајн, со карактеристики на силна, носат-отпорни, и издржливи.Прилагодливи гира опрема со отстранлив тежина барови кои може да се користи за широк чекан или блиску зафат вежби.На прилагодливи тежина е еден од премиум користење искуство ние ти донесе.Двете страни на гира се опремени неколку отстранлив тежина барови.Тоа ви овозможува да се изврши вашата вежба во различни тежини опции како што треба.ИЗДРЖЛИВИ ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО : Изградена од издржливи материјали кои ја зголемуваат цврстина и стабилност како што се обучуваат.Силни се изгради не ќе се скрши по енергични workouts COMPREHENSIVE ВЕЖБА SETNot, како и други редовни тегови, кој бара неколку купува, оваа сите-во-едно гира одговара на сите ваши потреби.Тоа е совршен за зголемување на мускулната маса, подобрување на мускулна издржливост, подобрување на здравјето на кардиоваскуларниот, поттикнување на губење на тежината и проширување на издржливост.Таа, исто така им помага на сила целиот горниот дел на телото и обликот на вашиот јадро на мускулите.На прилагодливи дизајн го прави лесно да се притисне вежбање и да остане се вклопуваат во вашиот дом.НЕ се ЛИЗГА БЕЗБЕДНО DESIGNThe лизга отпорни Neoprene ви дава дополнителна сигурна гаранција дека ви овозможува безбедно да се држи за грижете се-слободен тренинг.Надградена крива-форма се справи со бар може ефективно да падне отпорни, да се подобри вашиот координација и да се избегне мускулите atrophy со користење на оваа едноставна, лесна сила за обука за да се изгради вашите мускули и одржување на здрава.Задоволство : Ако имате било какви прашања или незадоволство во однос на овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Особините

Купувачите избираат и